Xiaomi Redmi Watch 5 | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 2.07" | Waterproof | Silver Gray
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9381GL
- Saadavus: 5
-
128€
Xiaomi Redmi Watch 5 | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 2.07" | Waterproof | Silver Gray
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 67.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.078 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2579 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 122 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Redmi Watch 5 |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 2.07" |
| Tare weight (kg) | 0.121 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Silver Gray |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






